ONLİNE REZERVASYON

0 (533) 540 93 03

Saç Simülasyonu Nedir?

Saç Simülasyonu Nedir?

İnsan kafasında toplamda ortalama 100000-150000 saç bulunur. Seyrelme meydana geldiğinde iç karartıcı bir dönem olabilir, hem erkekler hem de kadınlarda kellik ve erken yaşlanmaya bağlı stigmalar güven ve ruh halini etkileyebilir.  Saç Simülasyonu tamamen kel bir başı bile tamamen gür bakımlı bir saç görünümüne kavuşturabilir.

Saç Simülasyonu cerrahi olmayan ,ağrısız erkek ve kadında kellik kapatma yöntemleri arasında son noktadır ; saçınızın dökülme ölçüsüne ve arzu edilen görünüme dayalı olarak – gerçek saç kökleri ve tellerinin doğal görünümünü kopyalamak için saç derisinin epidermal seviyesine doğal mikropigmentlerin uygulandığı inanılmaz ve hayat değiştirici kellik kapatma yöntemidir. Yöntemimiz, sadece doğal pigmentler ve uygulama yöntemleri kullanarak günümüzde dünyada mevcut bu türdeki en iyi kelllik kapatma yöntemi olarak kabul edilmektedir.

Uzmanlarımız kalıcı kozmetik ve mikropigmentasyon uygulamarında uzman olup, saç köklerinizin her zaman aynı doğrultuda doğal olarak uzamadıklarını fark ettiklerinde saç yapınızın doğal yapı ve özelliklerini klonlar. Uzmanlarımız aynı zamanda saç köklerinizin tümünün aynı tonda olmadığını bilir ve size daha genç, daha kendinden emin bir saç çizgisi vererek, sıklıkla daha gerçekçi bir sonuç yaratmak için 3 – 4 farklı mikropigment tonu kullanır.

Saç Simülasyonu tüm saç dökülmesi türleri ve aşamaları, her yaş, renk ve cilt tipine uygundur.

Saç Simülasyonu ,işlem sırasında uyumlu hareket eden özel iğne içeren bir kartuş doğal pigmentleri 2. dermal cilt katmanına uygulanır.HFS Hair Follicles Simulation – Saç Simülasyonu en son yenilikçi teknolojiyi kullanır.

Pigment aralığı kalan doğal saç köklerinin çoğaltılmasıyla belirlenir. Uzmanlarımız rakipsiz deneyim ve itibara sahip olup, mükemmelliğe ulaşana kadar durmazlar.

Saç Simülasyonu Neler Yapar ?
– Tam, genç kısa kesilmiş bir saç görünümü verebilir ;
– Tam bir ön, yan ve/veya arka saç çizgisinin benzerini yapabilir ;
– Kısman kel veya tamamen kal başlarda saç çizgisini onarabilir ;
– Saç dökülmesinin tüm seviyelerinde belirtileri – kalıcı olarak- gizleyebilir ;
– Daha önceki saç nakli ameliyatından kaynaklanan yara izlerini kamufle edebilir ;
– Yara, yanık izleri ve doğum lekelerini gizleyebilir ;
– Saç naklinin (Saç ekimi ) görsel etkisini arttırabilir .

Tepe Kelliği için  Saç Simülasyonu .

Tepe kelliği, genellikle hastaları olduklarından daha yaşlı gösteren ve kendine güvenlerini sarsan en yaygın dejeneratif saç seyrelmesi ve kelliği tiplerinden biridir. Uygulamamız, tamamen gerçekçi bir saç çizgisi vererek tepenin görünümünü yeniler ve ek tedavinin kolaylığı bunu yavaş gelişen tepe seyrelmesi ve kellik süreci için ideal hale getirir.

 Açılan Alın Bölgesi için HFS Mikropigmentasyon.

Kelleşen erkekler, genellikle kelliğin bir dert olduğunu kabul eder ama hangisinin – tepe kelliği şekli veya açılma – daha kötü olduğu konusunda nadiren aynı fikirde olur.Kellik tartışmasız sorun olmaktan çıkar. Saç Simülasyonu , hangi bölgede sorun varsa bunu kamufle ederek sizi kısa kesilmiş, güçlü ve çekici bir saç ile bırakır.

 Tam veya Neredeyse Tam Saç Dökülmesi için Saç Simülasyonu .

Saç Simülasyonu genellikle tam saç kaybından muzdarip müşteriler için idealdir. Her yaştaki müşterilerin özsaygısını yeniden kazandırdığına tanık olduğumuz çözümün bir parçası olduğumuz için gururluyuz.

 Saç Dökülmesi (Alopesi) için Saç Simülasyonu.

Saç dökülmesinden (alopesi)  muzdarip birçok kişi saç çizgisi görünümünü eski haline getirmek için bize geliyor. Saç dökülmesi şiddeti açısından kişiden kişiye büyük farklılık gösterir ve  esnek hedefli süreci birçok alopesi hastasının özsaygısını yeniden kazanmasına yardımcı olmamızı sağlar.

Kadınlar için Saç Simülasyonu .

Kadınların neredeyse %5’i saç dökülmesi / seyrelme durumlarından muzdariptir ; daha sonra kısa veya uzun saç seçeneğine sahip olan kadınlar için de tam olarak aynı tedaviyi uygularız, çünkü uzun saçta bile mikropigmentli bölgeler önceki çıplak saç derisinden çok daha az fark edilir olacaktır.

 Yayılmış saç dökülmesi için Saç Simülasyonu.

Yayılmış saç dökülmesi herhangi bir yaştaki her iki cinsiyeti etkiler ve duygusal stres, beslenme yetersizlikleri ve endokrin dengesizliği dâhil olmak üzere normal saç döngüsünü durduran herhangi bir şeyden kaynaklanabilir. Herhangi bir erkek veya kadın için stresli bir durum olabilir ve kendine güveni ve görünüşü düzelten, son derece etkili bir çözümdür.